Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Güldür Güldür'ün yeni bölümünde neler olacak?

Eki 08, 2015

Yapımını BKM'nin, yönetmenliğini Meltem Bozoflu'nun yaptığı Show TV'nin eğlence programı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Oyuncu kadrosunda Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgür Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal'ın yer aldığı Güldür Güldür'ün  9 Ekim Cuma akşamı saat 20.15'te Show TV'de ekrana gelecek yeni bölümünde şu sorular yanıt bulacak:

Düğünü için yeni konsept fotoğraflar isteyen Aysel, yaptığı çılgınlık için eşi İbrahim'i ikna edebilecek mi? Aykırı fotoğrafçı İsmail ve asistanı Dilek hangi değişik düğün fotoğrafı çalışmalarını yapacak?

Üniversitenin şiir kulübüne katılan mahalle gençleri Fikri ve Hüseyin amaçlarına ulaşıp kız tavlayabilecek mi? Şiir kulübü kurucusu ve genç Şair Bilal, kızları Fikri ve Hüseyin'e kaptıracak mı?

Bahadır Kuzum ve babası Bilal, Bahadır'ın yeni tanıştığı kızı istemeye giderse neler olur? Zengin ve ünlü bir adam olan İsmail ve eşi Yeter neden kızları Sinem'i ısrarla Bahadır'a vermek istiyor?

İlişkilerin masaya yatırıldığı efsane program ilişki sahasında ünlü yorumcular Sinem, Nezaket ve Burcu yaşanan durumları nasıl yorumlayacak? Hüseyin'in hayatını stüdyoda yapılan yorumlar nasıl etkileyecek?