Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Eğlendirme Dairesi 4. bölümde neler var?

Eki 03, 2015

BKM sunumuyla Star ekranlarından izleyicisiyle buluşan Eğlendirme Dairesi, dördüncü bölümüyle Ekim Pazar günü saat 20.00'de izleyici karşısına çıkıyor.

Eğlendirme Dairesi'nin bu bölümünde; ‘Açılamayanlar’ ile bir elektronik mağaza alışverişi sırasında karşımıza çıkan Melis ve Serkan’ın birbirine açılamadığı her dakika izleyiciyle buluşacak. Murat Eken, Enis Arıkan ve Okan Çabalar’lı ‘Hırsız Var’ skecinde yıllardır evleneceği anı bekleyen kadının ve hikayeye sonradan dahil olan yakınlarının tepeden inme büyük heyecanına seyirci de ortak oluyor. Arkadaşlarını yeni tanıştığı gençle ilk buluşma anında yalnız bırakmak istemeyen Burcu Altın, Ayşe Melike Çerçi ve Gözde Seda Altuner’li ‘Güzeller’in kaş yaparken göz çıkardıklarını öğrenmeleri fazla uzun sürmüyor. Ateş karakteriyle Şahin Irmak’ı izleyeceğimiz ‘Sen Okuyacaksın’ skecinde Müfit’in kumar borçları bu sefer evdeki su kesintisine sebep olurken, hemen her durumu Safiye’ye yakınlaşma fırsatına çevirmek isteyen balıkçı İlyas Baba yeniden devreye girerek olayların seyrini değiştiriyor.

Eğlendirme Dairesi oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor: Ersin Korkut, Okan Çabalar, Enis Arıkan, Bihter Dinçel, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Burcu Altın, Şahin Irmak, Murat Eken, Korhan Herduran, Seda Türkmen, Zeynep Çamcı, Ayşe Melike Çerçi, Alicia Kapudağ, Demet Gül, Erşan Utku Ölmez, Çetin Altay, Yavuz Günal, Begüm Ertuğrul, Gözde Altuner.