Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Yeni sezonda sürpriz isimlerle güldürecek

Eyl 30, 2015

Show TV'de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür 2 Ekim cuma günü yeni sezona başlıyor.

Yeni sezona yeni oyuncularla giren Güldür Güldür'ün yeni sezondan ilk bölüm konusu şöyle:

Dilek ailesini, Hüseyin'le evlenmek için ikna edebilecek mi? Mesut kızını vermek için tek şart olarak Hüseyin'in ailesinin kibar ve terbiyeli insanlar olmasını şart koşarsa neler yaşanır? Hüseyin'in ailesi İbrahim ve Mehtap, Dilek'in kardeşi Hüseyin’in yanlış yaptığı ağrı kesici hapları şeker sanıp alırsa neler yaşanır?

“Elalem ne der” programı efsane sunucusu Bilal ve büyük program jürisi İsmail, Sinem ve Aysel adıyla bu sezon programa katılan Derya Karadaş ile ekranlara geliyor. Evlenmek istemeyen ve okulunu sürdüren nezaket ve elalemin ne diyeceğine çok takmış olan annesi mehtap, jüriden hangi tepkileri alacak?

Evinde musluk akıtan çok ünlü dizi oyuncusu Hüseyin, conta almak için nalbura gittiğinde başına en fazla ne gelebilir? Hüseyin conta almaya geldiğini mahalleliye anlatabilecek mi? Can Bonomo aynı mahalleye gelirse neler yaşanır?

Evlendikten sonra erkek muhabbetini unutan İbrahim'i babası İsmail muhabbethaneye götürürse neler olur? İbrahim'in karısı Nezaket ve annesi Sinem muhabbethaneyi basarsa neler olur? Nükhet Duru'nun muhabbethane'de ne işi var?

“Güldür Güldür Show”, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nden yeni sezon ilk bölümüyle 2 Ekim Cuma akşamı saat 20.15’te Show TV’de.