Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

İzleyiciyle mutfakta buluşacak

Eyl 29, 2015

Dünyanın en prestijli şeflik diploması olan “Le Cordon Bleu Grand Diplôme” ve “En Yaratıcı Şef” ödülü sahibi, Knorr şefi Hazer Amani, mutfağının kapılarını 24Kitchen izleyicilerine açıyor. Taze ve doğal malzemeleri bir araya getiren Hazer Amani’nin damağa ve göze hitap eden sunumları Mutfakta Buluşalım ile 4 Ekim’den itibaren her Pazar 24Kitchen ekranlarına geliyor.

Her bölümde farklı bir konunun işleneceği Mutfakta Buluşalım’da, şef Hazer Amani ile iştah kabartan tatlar hüküm sürecek. İzleyiciler Amani ile kimi zaman beklenmedik misafirlerini şaşırtacak, kimi zaman da hafta sonu evde zaman geçirirken yemek aşkını kabartacak özel tariflerle hayatlarına renk katacak.

Mutfakta Buluşalım’da, kahvaltıdan çeşitli çorba tariflerine, çocuklar için hazırlanacak eğlenceli menülerden dünya mutfağına farklı ve lezzetli tatlar hazırlanacak. Misafirler ve ev halkı için izleyenlere geniş ve yenilikçi bir yelpaze sunan Mutfakta Buluşalım’da, Hazer Amani izleyicileri her durumda ve ortamda yemek yapmaya hazırlayacak.

Mutfakta Buluşalım, Hazer Amani’nin sunumuyla 4 Ekim’den itibaren her pazar 13.00’da 24Kitchen ekranlarında.