Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gelin Evi'nde bu hafta kim kazandı? 16 Aralık haftanın finalinde 1. belli oldu

Ara 16, 2016

Show TV'de yayınlanan Gelin Evi'nde haftanın birincisi belli oldu. Gelin Evi'nin final gününün ev sahibi Hatice Uzun. Hatice’nin evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

Gelin Evi'nde bu hafta; 23 yaşındaki Dilek Öztürk, 26 yaşındaki Yasemin Aydın, 21 yaşındaki Ayla Ersoy, 25 yaşındaki Öznur Önder ve 23 yaşındaki Hatice Uzun yarıştı. 

NEVRESİM TAKIMI HEDİYE ETTİLER!

Eve gelen yarışmacılar ilk olarak hediyelerini verdi. Hatice, kendisine gelen hediyeyi büyük dikkatle açtı. Paketinin içerisinden çıkan nevresim takımını gören Hatice,  sevindiğini belirterek diğer yarışmacılara teşekkür etti.

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

Haftanın finalinde Hatice, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

“HAMSİYE BENZEDİĞİ İÇİN ALDIK!”

Sıra yemek yemeye geldiğinde tüm yarışmacılar sofranın başına geçti. Tabakların yanındaki çatal ve bıçakların şeklinin çok farklı gözüktüğünü söyleyen yarışmacılar, Hatice’nin neden böyle bir seçim yaptığını sordu. Bunun üzerine eşinin Ordu’lu olduğu için hamsiyi çok sevdiğini söyleyen Hatice, çatal-bıçak takımının şeklinin de hamsiyi andırması sebebiyle aldıklarını söyledi.

HAFTANIN BİRİNCİSİ; DİLEK!

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Dilek Öztürk, altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 28 puan alan Dilek, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.