Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gelin Evi'nde bu hafta kim kazandı? 18 Kasım haftanın finalinde kazanan belli oldu

Kas 18, 2016

Show TV'de yayınlanan Gelin Evi'nde haftanın birincisi belli oldu. Gelin Evi'nin final gününün ev sahibi Berna Kaya. Berna’nın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. Gelin Evi'nde bu hafta; 24 yaşındaki Firdevs Berberoğlu, 25 yaşındaki Duygu Baylan Ilgan, 22 yaşındaki Zeliha Kebiroğlu Ertem, 22 yaşındaki Nur Gülşah Türk ve 21 yaşındaki Berna Kaya yarıştı.

HEDİYELERİ MUTLU ETTİ!

Eve gelen yarışmacılar ilk olarak hediyelerini verdi. Berna, kendisine gelen hediyeyi büyük dikkatle açtı. Paketin içinden ‘tost makinesi’ sevincini gizleyemeyen Berna, diğer yarışmacılara teşekkür etti. BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER! Haftanın finalinde Berna, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

“SİYAH EŞYALARI TAVSİYE ETMİYORUM!”

Sıra Berna’nın mutfak incelemesine geldiğinde siyah renkli çamaşır ve bulaşık makinesi diğer yarışmacıların dikkatini çekti. Beyaz eşyalarını ‘siyah’ tercih ettiğini söyleyen Berna, temizlik yaparken çektiği zorlukları anlatarak pişmanlığından bahsetti.

HAFTANIN BİRİNCİLERİ BERNA VE ZELİHA!

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Berna ve Zeliha, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 26’şar puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.