Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

TRT'den yeni yarışma: Ana Kuzusu

Kas 17, 2016

TRT1'in yeni yarışması Ana Kuzusu 21 Kasım Pazartesi günü ekran macerasına başlıyor.

Ana Kuzusu yarışmasında kızlar maharetlerini sergileyecek, anneleri ise onlara not verecek.

Hafta içi her gün saat 14.45'te yayınlanacak olan Ana Kuzusu yarışmasında kızlar, 13 hafta boyunca yarışacak büyük ödül ise 1000 altın olacak.

4 anne ve 4 kız, kameralar önünde günlük yaşamlarını sürdürürken alışverişten ev temizliğine, yemek hazırlamaktan çay ikramına kadar değişik ev işleri kızlar tarafından yerine getirilecek. Gün sonunda ise son sözü anneler söyleyecek. Bir nevi jüri olan anneler, o gün için kendilerine verilen 4 altını, başarılı bulduğu kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek.

Haftanın son günü ise özel oyunlar etabı olacak.

Hafta içi finalleri ve hafta sonu özel oyunlarda en çok altını toplayan yarışmacı o hafta kazandığı altınların sahibi olacak ve bir sonraki haftaya devam etmeye hak kazanacak. Diğer 3 yarışmacı ise o hafta kazandığı tüm altınları büyük kasaya bırakmak zorunda kalacak.

Hafta sonunda en az altını toplayan anne ve kız yarışmadan elenirken elenen grubun yerine yeni bir anne-kız yarışmaya katılacak. Yarışmanın 10. haftasından itibaren eleme olmayacak ve 13 hafta süren maraton sonunda 1000 altın, sahibini bulacak.

Sunuculuğunu Seksenler dizisinin Yıldız'ı Özlem Balcı'nın yaptığı Ana Kuzusu'nun yapımcılığını, Telesine Film üstleniyor.

Ana Kuzusu yarışmasının çekimleri İstanbul Zekeriyaköy’de gerçekleştiriliyor.