Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Küçük Gelin'in oyuncusundan açıklama: Döverim ben bu kadını!

Eki 16, 2015

Bu sezon sürpriz yaparak Küçük Gelin dizisinde izleyicilerin karşısına çıkan Arzu Yanardağ, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Bir süre oyunculuğa ara verdikten sonra Küçük Gelin dizisiyle ekrana geri dönen Arzu Yanardağ, oynadığı rolü hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Dizide kötü bir karakteri oynayan ünlü oyuncu, “Oynadığım Bahar karakteri her hafta daha da kötü yürekli oluyor. Son bölümün senaryosunu elime aldığımda, 'döverim ben bu kadını' dedim. Hayatımda karşıma çıkan birkaç karanlık insan oldu. Bana onları hatırlatıyor. Sinirimi bozuyor” açıklamasını yaptı. 

Küçük Gelin’e geçtikten sonra aldığı farklı tepkilere de değinen Yanardağ, “Türk halkının zirveye oturttuğu bir dizideyim. Ayrıca uyumlu bir şekilde, eşitlik ilkesiyle çalışan bir ekiple birlikteyim. Bahar rolü de içime sinince, kabul etmemem için hiçbir sebep kalmadı. 'İnşallah daha iyi işlerde olursun' diyenlere reyting sonuçlarını göstermek isterim” dedi.

Küçük Gelin'in oyuncu kadrosunda  Çağla Şimşek, Barış Çakmak, Bengi Öztürk, Ufuk Şen, Arzu Yanardağ, Arda Esen, Mücahit Koçak, Berkecan Akkaya ve Asya Taşkın gibi isimler yer alıyor.