Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Esaretim Sensin final yapıyor! İşte yeni bölüm özetleri

Nis 07, 2017

Fox Tv dizisi Esaretim Sensin'den kötü haber. Esaretim Sensin final mi yapıyor? Yeni bölüm özetlerinde ne olacak?

Fox TV dizisi Esaretim Sensin 55. bölümle final yapıyor. Esaretim Sensin'in final bölümü 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Fox TV dizisi Esaretim Sesin'in yeni hafta yani 11. hafta bölümlerinin özetleti belli oldu. İşte Esaretim Sensin 51, 51, 53, 54 ve 55. bölüm özetleri:

ESARETİM SENSİN

51. Bölüm Özeti

10 Nisan Pazartesi 17.45

Sultan, Simay’ı canından bezdirmek için elinden geleni yapar. Emir ile Simay, Sultan’ın bu tavırlarına rağmen birbirine yakınlaşırlar. Ancak Emir’in geçmişten gelen bir arkadaşı ilişkinin dengelerini yeniden bozar. Emir’e kızgın olan Simay, hazırladığı boşanma sözleşmesini imzalaması için Emir’e verir. Ancak Simay’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bir an önce evlenmek isteyen İpek ve Savaş’ın bu sefer karşılarına aileleri çıkar. İpek babasını, Savaş ise annesini bu nikâha ikna etmeye çalışır. Kerim ve Perihan, İpek’le ilgili büyük bir tartışma yaşarlar. Bu ana şahit olan Alev yeni bir plan yapar ve Aslan’ı arar. Söyleyecekleri merak konusudur. Yusuf ise karşılıklı olarak bir şeyler hissettiklerini düşündüğü Yasemin’in karşısına çıkar.

ESARETİM SENSİN

52. Bölüm Özeti

11 Nisan Salı 17.45

Alev’le buluşan Aslan, Alev’in bir çocukları olduğunu açıklamasıyla şaşkınlığa uğrar. Bu durumun Alev’in yeni oyunlarından biri zanneder ve Alev’le tartışır. Ancak Alev ve Aslan arasında çıkan arbedenin sonu kanlı biter. Alev’i takip eden Kerim, nikâh hazırlığı yapan İpek’i yanına getirerek onun da bu ana şahit olmasını ister. Tüm bunlardan habersiz olan Savaş ise Kerim’in başına sardığı adamdan kurtulmaya çalışır.

Emir, arkadaşı Pelin’in eşi ile ilgili sorunlarını çözmesinde ona yardımcı olurken Simay bu ilgiyi yanlış anlar ve onları takip eder. Simay’ın, Pelin ve Emir’in gittiği restoranda gördüğü şeyler her şeyi bitirmesine neden olur. Öte yandan Sultan, Emir ve Simay arasındaki anlaşmayı bulmak için elinden geleni yapar.

ESARETİM SENSİN

53. Bölüm Özeti

12 Nisan Çarşamba 17.45

Alev karnına saplanan bıçağın acısıyla kıvranırken Aslan olayın şokundadır. Alev can havliyle Aslan’ı itince Aslan başına ağır bir darbe alır. İkisi de yere yığılırken İpek ve Kerim yardıma koşarlar. İpek, Aslan’ı hastaneye yetiştirmeye çalışırken, Kerim’in can çekişen Alev için başka bir planı vardır. Bu plan İpek’in esaretinin başlangıcı olur. Savaş ise İpek’e ulaşamayınca onu Kerim’in kaçırdığını düşünür.

Emir’i Pelin’den kıskanan Simay, onu kızdırmak için Yasemin’le kız kıza dışarı çıkmaya karar verir. Kendisine misilleme yapıldığını anlayan Emir buna engel olmak ister. Yusuf sonunda Yasemin’e olan aşkını itiraf eder. Yasemin’in verdiği tepki Yusuf’u çok mutlu etse de işin aslı Yusuf’un düşündüğü gibi değildir.

ESARETİM SENSİN

54. Bölüm Özeti

13 Nisan Perşembe 17.45

Geceyi hastanede Pelin’in yanında geçiren Emir, Pelin’in ona aşkına ilan etmesi karşısında şaşkınlığa uğrar. Pelin’in kocası Cenk ise Emir’den intikam almak için Simayların yanına gider ve evdeki kadınlara zor anlar yaşatır. Eve gelen Emir ise beklenmedik bir şey yapınca Simay afallar. Yasemin’le ilgili yanlış fikirlere kapılan Yusuf, sonunda hayal kırıklığına uğrar.

Kerim, Alev ve Aslan arasında yaşananları kullanarak İpek’e şantaj yapar. Babası ve Savaş arasında kalan İpek’in cevabı merak konusudur. Savaş ise İpek’in bazı hareketlerinden şüphelenir. İpek’e gitmek üzere yola çıkar. Ancak İpek’in yanında olan Kerim’i görüp görmeyeceği merak konusudur. Aslan sonunda kendine gelir. Her şeyi aydınlığa kavuşturacak tek şey ise onun sözleri olacaktır.

ESARETİM SENSİN

FİNAL BÖLÜMÜYLE FOX’TA

55. Bölüm Özeti

14 Nisan Cuma 17.45

Sürükleyici hikayesi ve sevilen kadrosuyla hafta içi her gün FOX ekranında yayınlanan “Esaretim Sensin” dizisinin final bölümünde Emir sonunda Simay’a, Pelin’le ilgili bazı gerçekleri anlatır. Emir ve Simay her ne kadar aralarındaki yanlış anlaşılmayı gidermeye çalışsalar da gururlarına engel olamazlar. İmzaladıkları boşanma evrakının Sultan tarafından bulunması artık an meselesidir. Ancak Simay attığı adımla Emir’i şaşkınlığa uğratır. Yasemin’e aşık olan Yusuf’un, Yasemin’in dost kalma teklifine vereceği yanıt ise merak konusudur.

İpek, Kerim’in Aslan’ı hapse attırma tehdidi yüzünden Savaş’a mesafeli davranır. Savaş, İpek’in bir şeyler sakladığını anlar. Kerim ailesine İpek’le evleneceğini söylerken Perihan konuşulanları duyar ve hemen harekete geçer. Her yerde Alev’i arayan Nedime Aslan’ın karşısına çıkıp hesap sorar. Bu olay Aslan’ın çok önemli bir şeyi hatırlamasına yol açar.