Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Sosyal medya Tatlı Küçük Yalancılar'ı sevdi

Eyl 26, 2015

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Deniz, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir’in paylaştığı, Star TV dizisi Tatlı Küçük Yalancılar bu akşam 12. bölümüyle ekrana geliyor.

Tatlı Küçük Yalancılar bu akşam da sosyal medyanın gündeminde. 

Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Cem Karcı’nın üstlendiği Tatlı Küçük Yalancılar bu akşam #benceAnınplanı etiketiyle Twitter'da trend topic listesinde.

Tatlı Küçük Yalancılar'ın 12. bölümünde neler oluyor?

Kızlar, A. takımından kurtulduklarını düşündükleri sırada aldıkları mesajla sarsılmışlardır. Bir yerlerde bir hata yapmış olmalıdırlar. Çünkü A.’lardan biri toprağın altında, diğeri ise parmaklıkların ardındadır. Oysa onlara gelen mesaj, inandıkları her şeyi tekrar sorgulamalarına sebep olur.

Güven, nöbetçi mahkemedeki itirafı ve suçun gerçekleşme şekliyle ilgili verdiği detaylar yüzünden onu dinleyenleri oldukça şaşırtmıştır. Anlattıklarının gerçek olup olmadığını anlamak, uzmanlara bırakılmış ve iki hafta sonunda karar verilmek üzere, Güven gözlem altına alınmıştır.

Kızlar, bir türlü kurtulamadıkları gizli düşmanları yüzünden iyice ümitsizliğe kapılmıştır. Açelya ise bin bir zorlukla kazandığı hürriyetini ve evine dönmüş olmanın mutluluğunu hiçbir şeyin gölgelemesine izin vermeyecektir. Bulduğu ilk fırsatta bu kararını, adeta meydan okurcasına duyurur A.’ya. Ondan korkmuyordur artık.

Ilgaz’ın sıkıntılı halleri, gizli saklı telefon görüşmeleri, Melisa’nın dikkatini çekmeye başlar. Kocasının sadakatini sorgulamaya başlar. Ancak karşılaştığı gerçek, onu, yasak bir gönül ilişkisinden daha fazla sarsacaktır.

Güven, gözlem altında tutulduğu yerde tanıştığı tuhaf arkadaşı sayesinde, Eren User olayıyla ilgili bir aydınlanma yaşar. Eksik parçalar yerine oturunca, Güven için tek bir amaç kalır geriye: Bir an önce, kendisine tuzak kuran kişiden hesap sormalıdır.

Asuman artık günleri değil saatleri saymaktadır. Kasaya geri koyması gereken para bir türlü tamamlanamamış ve müşterisinin bankaya gelmesine çok az bir zaman kalmıştır. Hande, annesini bu sıkıntıdan kurtarmanın tek bir yolu olduğuna inanmaktadır. Riskli bir yoldur bu ancak Hande oldukça kararlıdır.

Açelya’nın A.’ya meydan okuma planının doruk noktası, kızlarla beraber Selinler’in yazlık evinde düzenleyecekleri parti olacaktır. Partinin teması, okuldaki herkesi, hatta gizli düşmanlarını bile cezbedecek türdendir: Konukların siyah, kapüşonlu üstler giymesini şart koşan bir “A. partisi”!