Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Tatlı İntikam'a sürpriz misafir

Nis 01, 2016

Kanal D’nin başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı, senaryosunun Pınar Ordu ve İlker Aslan’a ait olduğu yeni dizisi Tatlı İntikam’ın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne ünlü gurme Mehmet Yaşin konuk oluyor. 

Tatlı İntikam, 2. bölümünde ünlü Gurme Mehmet Yaşin’i ağırlıyor.

Ceyda, bir tanıdığını araya sokarak Sinan’ın restoranına Mehmet Yaşin’in gelmesini ve programını orada çekmesini sağlar. Mehmet Yaşin’in gelişiyle sette keyiflin anlar yaşanırken, Yaşin ekibe lezzet sırları vermeyi de ihmal etmedi. 

Barollerinde Furkan Andıç ile Leyla Lydia Tuğutlu'nun yer aldığı Tatlı İntikam'ın 2. bölümüyle 2 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

Mehmet Yaşin kimdir?

Mehmmet Yaşin 1950 yılında Ankara’da doğdu, sosyoloji eğitiminin ardından 1970’li yıllarda gazeteciliğe başladı. Çeşitli gazetelerde muhabir, editör, yazı işleri müdürü ve yayın müdürü olarak çalıştı. "Atlas" dergisini çıkardı. Daha sonra Hürriyet Dergi Grubu’nun genel müdürlüğünü yaptı. Bazı televizyon kanallarına belgesel hazırlayan Mehmet Yaşin, beş yıl boyunca Doğan Kitap’ın genel müdürlüğünü yaptı. Yaşin her hafta Hürriyet gazetesinde gezi yazısı ve çeşitli dergilerde yeme-içme üzerine yazılar yazmaktadır. Ayrıca, CNN Türk kanalında “Yol Üstü Lezzet Durakları” adlı programı hazırlayıp sunmaya devam ediyor.