Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Cesur Adam Düşman Olur Korkak Adam Hain Olur

Kas 21, 2018

DiziGazete.com Yazarı Dilek Doğu'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Cesur Adam Düşman Olur Korkak Adam Hain Olur

Vallahi korktum bir an Emine hanımı öldürecek Ateş diye. Aynı anda Tipi de bu ihaneti kaldıramayacak hazmedemeyecek İlyas’ın silahını alıp kafasına sıkacak diye ödüm koptu. Emine hanım süperdin. Oda kokusu ile kendimi korumak hiç aklıma gelmez idi şahsen. Ama Allah düşürmesin bir iş gelse başımıza bunu artık yazdık hafızamızın bir köşesine. O oda parfümü olmasa idi zor idi kurtuluşun. Gerçi İlyas sana mesaj atmamış olsa idi sen her şeyden bir haber inanırdın o haine. Neyse ki korktuğum olmadı İkisi de kurtuldu. Ama Tipinin ve İlyas’ın oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldım, gözlerinizden akan o yaşlar tamamen gerçekti . Yani öyle gibi hissettirdi bize ekran başında. Bir an için gerçekten abisini vuruyor o acıyı çekiyor sandım. Öyle ise bize düşer tebrikler yüreğinize sağlık Savaş Özdemir Ozan Akbaba.

İhanete uğramak mı zor yoksa o ihanete sebep olan kişi olmak mı. Tamam nerden bileceksin yanına aldığın adam hain mi değil mi. Ama bu kadar güvenmeden önce bir anlasaydın en azından deneseydin . Ne bileyim bu işlerin raconunda vardır bir şeyler yapsaydın işte ne yapılması gerekiyor ise. Bu yüzden tipinin de çok suçu yok sanki. Tek suçu anlamadan birlik olması idi. Oda öyle yaptı gerçi çok takılı kalmadı mevzuya devam etti yoluna.

Ne havaalanı reklamı imiş arkadaş. Tamam gerçekten dünyanın en büyük havaalanı oldu . Üstelik muhteşem oldu. Ama kaç baskı üst üste sayamadım vallahi. Neymiş Ateş Üç ayrı hava alanından üç ayrı biler almış. Üç diye diye bitiremediler. Anlaşılan o ki iyi reklam ücreti almış dizimiz.

Ah Şahin ağam yine yaktın geçtin bizleri. Su dedin ateş dedin kaynıyor sesi var dedin . Benden bana dedin yedin bitirdin bizleri. Ama ben çok merak ediyorum . Bu hikayeler sayın senaristlerimize mi ait. Yoksa senin engin tecrübenden mi faydalanıyorlar. Sen doğaçlama hikayelerini mi paylaşıyorsun bizler ile. Bunu öğrenmek için bir şeyler deneyeceğim bakalım öğrenme şansım olur ise haftaya sizler ile de paylaşırım arkadaşlar.

Vay be Özlem helal sana . Seni zaten sevmiştim şimdi daha çok seviyorum. Arkadaşın da olsa sevdiğin adam da olsa ,gerekeni yaptın sen. Çatır çatır savundun Alparslan’ı. Karşımda onun sevgilisi var diyerek çekimser kalmadın. O benim patronum değil arkadaşım dedin. Arkasından durdun adı ne ise aranızda ki her ne ise sağlam hatun çıktın tebrikler . Alparslan’a da senin gibisi yakışır idi zaten.

Alparslan demişken galiba İlyas amcası ile de arası düzelecek. Gerçi İlyas bu tabi ki barışsa affetse de çenesi durmaz yeni bölümde de konulur durur. Sen arkamdan iş çevirdin diyerek ama uzatma da barışın haydi yakışmıyor size.

Kısa kısa geçelim enişte çok çabuk bu Cemre işini çöz yakışmıyor sana başka kadın olayı. Hoş bence hiçbir şey olamadı oyuna geliyorsun dikkat et. Tufan Boran ağalar biraz daha fazla roller istiyoruz sizden . Daha fazla kalın dizimizde. İkiniz arasında ki olan diyaloglar gerçekten çok güzel.Şahin ağam neden az çıkıyorsun özletiyorsun kendini. Biliyorum sen arkadaşlarını kader mahkumu kardeşlerini yalnız bırakmıyorsun onların yanında vakit geçirip tiyatro oyununa devam ediyorsun ama bizleri de ihmal etme seviyoruz seni.

Ünal Kaplan sen kaplan gibi adamsın iki bölümdür yan gelip yatmak yakışmıyor sana. Haydi toparla kendini artık. İnşallah gerçekten hasta değilsindir. Son bölümlerde biraz zayıflamış görüyoruz seni. Kendinize dikkat edin lütfen yoksa o masanın tadı kalmaz.

Ve nihayet Ateş yakalanır. Bu bölümde de yakalanmaz kaçar ise tadı kaçacaktı. Am neyse ki yakalandı . Şimdi başına neler gelecek merak içerisindeyim. Onu kim öldürecek kim tüm intikam duygusunu giderecek acaba. Çünkü herkese kötülüğü dokundu. Bir cinayeti ört bas etmek için onlarca kişiyi öldürdün. Yazıklar olsun sana Ateş. Şimdi sıra sende gör bak başına neler gelecek. İzzet ve Tufan da nasibini alacak tabi ki. Tufan bizimkileri sattı mı yoksa reisin oyunumu. Neden gidip İzzet ağa ile konuştun canına kastın mı var. Normal hiçbir şey yok gibi davranacaktın . Sen gittin gerçek haini söyledin. Artık yeni bölümde olacaklar belli. Sıra Ateş İzzet ve Tufan da . haydi bakalım yeni bölümde yeni yorumlarda buluşana dek kendinize iyi bakın sevgi ile kalın.