Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fox TV'nin yeni dizisi 4N1K İlk Aşk'tan detaylar

Haz 28, 2018

Fox TV'nin yeni dizisi 4N1K İlk Aşk ne zaman başlıyor? İşte diziden detaylar...

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’ın üstlendiği, başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar’ın paylaştğı, FOX’un büyük merakla beklenen yeni gençlik dizisi “4N1K İLK AŞK”, ilk bölümüyle 6 Temmuz Cuma saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak.

Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan, flmleriyle de gişede büyük başarı yakalayan hikayenin dizisi için şimdiden nefesler tutuldu.

Geçtğimiz gün görücüye çıkan dizi afşi ise sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, proje tasarımını Tolga Afşin Kaya’nın üstlendiği yapımın kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyt Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU:

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatna giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artk bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektrr Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatsı olan; her zorluğu birbirlerine
tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında: HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!