Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Aşkı Memnu ve Yabancı Damat dizileri yeniden ekranda

May 19, 2018

Kanal D'nin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesine ulaşan iki dizisi 'Aşkı Memnu' ve 'Yabancı Damat' yeniden izleyici ile buluşacak.

İki sevilen dizi 21 Mayıs Pazartesi sabahından itibaren tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

21 Mayıs Pazartesi günü İlk olarak saat 07:00'da 'Yabancı Damat' ardından ise saat 09:45'te 'Aşkı- Memnu' ekrana gelecek ve iki dizi hafta içi her sabah yeniden izleyici ile buluşacak.

2004-2007 yılları arasında yayınlanan Yabancı Damat dizisi Gaziantepli baklavacı bir ailenin kızı ile bir Yunan gencinin aşk hikayesini ve iki aile arasındaki tatlı-sert çatışmayı konu alıyordu. Dizinin kadrosunda ise; Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk, Nehir Erdoğan, Özgür Çevik, Arif Erkin, Zeki Alasya, Engin Akyürek, Mazlum Kiper, Binnur Kaya, İlker Aksum gibi oyuncular yer alıyordu.

Kadrosunda Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre'nin rol aldığı 'Aşkı Memnu' ise konu aldığı yasak aşk hikayesiyle yayınlandığı dönemin en dikkat çeken dizisi olmuştu. Büyük bir reyting başarısı da elde eden dizinin tekrarları sık sık ekrana geliyor ve final bölümünde intihar eden Bihter Ziyagil karakteri hala sosyal medya gündemine oturuyor.

Dizinin teve2 kanalında yayınlanan tekrar bölümleri ise geçen Cuma günü bitmişti. Dizi şimdi Kanal D'de yeniden izleyici karşısına çıkacak. teve2 ise Aşkı Memnu'nun yerine yine Beren Saat'in rol aldığı 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisi yayınlanacak

Kanal D'nin Demirören Grubu'na satılmasının ardından kanalın sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu ile de yollar ayrılmıştı. Kanal D sabah haberlerinin yokluğunu yaz aylarında 'Yabancı Damat' ve 'Aşkı Memnu' dizileri doldurmuş olacak.