Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

İnsanlık Suçu dizisi final yapıyor

May 18, 2018

Kanal D'nin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Deniz Uğur, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü gibi oyuncuların yer aldığı dizisi 'İnsanlık Suçu' final yapıyor.

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği dizi 19 Mayıs Cumartesi (yarın) akşamı yayınlanacak olan 8. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Adana'da yoksulluk içinde yaşayan Cemal'in babasının ölümünden ardından zengin bir iş adamı olan amcasıyla yollarının kesişmesiyle değişen hayatını anlatan İnsanlık Suçu'nun yönetmen koltuğunda Reyhan Pekar – Ozan Uzunoğlu oturuyordu, dizinin senaryosu ise Vilmer Özçınar - Nalan Merter Savaş imzası taşıyordu.

İnsanlık Suçu dizisi için verilen final kararının ardından sosyal medyada yapılan yorumlarda; bu karar Kanal D'nin satışının ardından 'Arka Sokaklar' hariç tüm dizilerin bitirileceği dedikodularına bağlandı. Kanal D'nin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve büyük iddialarla ekrana getirdiği 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisi de 6. bölümüyle ekranlara veda etmişti. 

Sosyal medyada ayrıca dizinin başrol oyuncusu Gizem Karaca'nın hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis cezasına çarptırılması da dizinin bitmesinden etkili oldu yorumları yapıldı.