Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Tipi öldü mü?

May 09, 2018

DiziGazete.com Yazarı Dilek Doğu'dan Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu:

Ya Yenilirsin Ya da Yenersin

Tipi ve Gönül nihayet barıştılar. Şahsen barışmalarını hiç istemezdim. Tipi biraz daha sürünsün isterdim. Ben olsam asla affetmezdim. Hem de ölene kadar affetmezdim. Tabii ki senaryo ve reyting gereği bu ilişki yoluna girmeli. Çünkü diğer cephede durumlar karışık. Şimdi Hızır reis böyle davranarak Meryem’i daha çok üzmüş olmuyor mu acaba. Yoksa hırs yapıp, Hızır sadece benimdir diyerek hastalığını yenmek için savaş mı verecek. Yoksa reisin dediği gibi bebeğimi aldıracak. Bu işe Meryem kadar sinir olan tek kişi var ise oda İlyas. Adam delirecek. Birisi çıkıp işte abim bu kadınla beraber . Yengeni bu kadınla aldatıyor al ne istersen yap ona dedikleri an alnının ortasından vuracak kadını. Tabi ki o kadının kim olduğundan emin olsa yapacak bunu. Ama ortada dönen dolapların farkın da bile değil ki İlyas. Zaten anlasa yengesinin dizinin dibinden ayrılmaz. Önce ağlar durur sonra bebeği aldır hayatın daha önemli der yalvarır yengesine. Baktı olmuyor bir saniye olsun yalnız bırakmaz onu. Tüm bunlar sezon finalinde olacak ama tabii ki . Zaten sezon finaline de çok az kaldı şimdiden hazır olun . Güzel bir sezon finali bizleri bekliyor olacak. Yeni sezona kadar da merak içerisinde kalacağız kim gitti kim kaldı . Ölen mi oldu yoksa. Şimdiden tahmin yapmak çok zor olsa da . Son günler de sosyal medyada dolaşan her söze itibar etmeyin. Tabi ki sezon sonun da ayrılan yeni gelen olacaktır. Amma velakin bunlar yazılanlar gibi tartışmalar kavgalardan dolayı olmayacaktır. Ekip içerisinde hiç sorun yok. Herkes son derece dostane bir şekilde çalışmakta bilginiz ola. Neyse biz tekrar dizimize konumuza dönelim değil mi. Sosyal medya dedikoduları bizden uzak olsun.

Şimdi bu Ekrem ve Ünal iş birliği gerçek mi sahte mi. Reise karşı oynana bu oyunların en tepesinde kim var. Hızır Sam amcayı öldürün size inanırım dedi. Ekrem’de öldüremem ama yardım ederim dedi. Peki daha önce Cıa başında ki adamı zaten Ceylan öldürmüştü. Bunu da reis mi öldürecek. Kafamızda delice sorular var hepimizin değil mi.

Valla ne yalan söyleyeyim konular beni fazlası ile sıkmaya başladı. Son derece tekdüze ilerliyor. Konular fazlası ile uzatılıyor. Şimdi Ünal hain ise Davut bey neden onunla bu kadar iş birliği yapıyor. Bu arada Davut bey neden hep Ankara da hiç çıkmıyor. Yoksa sende mi hainsin Davut bak senden bile şüphe ediyorum şık artık ortaya. İlyas’ım Özgür ve senden olmaz bir an önce bitir bu işi Hayriye sultan bulsun sana birisini evlen sende . Enişte sende bir silkelen kendine gel. Kız babası olmak kolay değil tamam . Ama benden başka arkadaşı bile olmaz demek ne demek. Ercan gelir o kızı alır gider haberin ola.
Ceylan Hızır reisi yemek sahnesi inanılmaz abartılı idi. Hele de reisin Meryem’i çıldırtmak için yaptığı son o hamle . Resmen ölüm öpücüğü gibi idi. Meryem’in belki de son çırpınışları hayata son tutunuşunu aldı aldı elinden.

Şimdi soru cevap oynayalım.

1-Meryem bebeği aldıracak mı
2-Ceylan kalıcı olarak mı gidiyor
3- Tipi öldü mü

Benim cevaplarım 2'si için hayır 1'i için evet.

Ama bu soru cevapları sizler bulmalısınız. Yazılarımı az çok okuyan evet hayır hangisi anlarlar. Acaba hayır olmasını çok arzu ettiğim için hayır mı diyorum acaba . Bilemiyorum inşallah yanılmam bu kez olmasın lütfen. Yanılmam çok normal tabi ki ama bu kez olmasın  Tipi neden giymedin o meşhur yeleğini sen . Hep üzerinde olurdu o senin . Yapma sakın bize bunu sakın.

Maalesef bir hafta boyunca bu ve bunun gibi birkaç soru ile boğuşacağız. O zamana yeni bölüme kadar kendinize iyi bakın sevgi ile kalın.