Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

İnsanlık Suçu dizisi başlıyor!

Mar 30, 2018

Kanal D'nin yeni dizisi 'İnsanlık Suçu' yarın akşam yayın hayatına başlıyor.

Kadrosunda; Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Ahmet Mümtaz Taylan, Laçin Ceylan, Deniz Uğur gibi  oyuncuların rol aldığı 'İnsanlık Suçu' dizisi 31 Mart Cumartesi günü (yarın) ekran yolculuğuna başlıyor.

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini de Barış Yöş yapıyor. Senaryo ise Can Sinan imzası taşıyor.

'İnsanluk Suçu' Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesini ekrana taşıyacak.

Kanal D'nin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer, Berkay Ateş, Berk Erçer, Zuhal Gencer gibi oyuncuların yer aldığı Çağan Irmak imzalı dizisi 'Gülizar' geçen hafta 10.bölümü ile final yapmıştı.

Gülizar dizisinin final yapması ile boşalan Cumartesi akşamında izleyici ile buluşacak 'İnsanlık Suçu' dizisinin konusu da şu şekilde:

Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal’in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür.

Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal’i derinden sarsar. 

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir’in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal’in aklı iyice karışır.

Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami’den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal’in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır.

İstanbul’da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna’ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal’in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

İnsanlık Suçu dizisinin fragmanı