Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Ekranın en popüler dizilerinden haberler - Çarşamba, 07 Ağustos 2019

Dünyanın önde gelen kasırga takipiçilerinden Josh Morgerman’ın macera ve heyecan dolu yolculuğunu anlatan Kasırga Adam (Hurricane Man) belgeseli BBC Earth yapımıyla izleyiciyle buluşuyor.

 BBC Earth’ün iddialı yeni serisi Kasırga Adam (Hurricane Man),  Amerika, Doğu Asya ve Batı Pasifik’teki tropikal fırtınaları izleyen, dünyanın önde gelen kasırga   avcılarından biri olan Josh Morgerman'ın yolculuğunu konu alıyor.

Çocukluğundan beri kasırgalara karşı hayranlık duyan Josh, dehşet içerisinde kaçılan bir ortamda kasırgalara doğru ilerliyor. Josh ve belgesel ekibi, fırtınanın gözünden ilk görüntüleri aktarıyor. Dehşet verici kasırga anları sonrası kurtarma ekipleri, fırtınaya yakalanan aileleri kurtarmak için yorulmadan çalışırken, toplumların bir araya gelerek dayanışma kurmalarına, yaşamı yeniden kurmalarına ve hayatlarına geri dönmelerine de tanıklık ediyor.

Serinin ilk bölümünde Josh, belgesel ekibiyle birlikte Amerika’yı savuran dördüncü en büyük kasırganın içerisine giriyor. Dördüncü kategorideki kasırga Michael, 155mph oranında rüzgar hızında, Florida'nın Panama şehrine atom bombasından daha fazla enerji salıyor. Serinin ikinci bölümünde ise ekip Michael kasırgasını belgelemeye devam ediyor ve bu hayatta kalma mücadelesini tüm gerçekliği ile izleyiciye sunuyor.

Kasırga Adam (Hurricane Man) kasırgaların heyecan verici hikayesini anlatırken, dünya tarihindeki en unutulmaz doğa olaylarından birini tüm çıplaklığı ve çarpıcı yanları ile aktarıyor.

Kasırga Adam (Hurricane Man) 16 Ağustos Cuma’dan itibaren saat 22:00’de izleyici ile buluşacak. Belgeselin diğer bölümleri Türkiye’de TTNET, Digitürk ve D-Smart platformlarından BBC Earth’de izlenebiliyor.

Yayın zamanları:

 

Yayın Tarihi

Yayın Saati

Bölüm Adı

16/08/2019

22:00

Bölüm 1

17/08/2019

03:40

Bölüm 1

17/08/2019

11:00

Bölüm 1

17/08/2019

18:15

Bölüm 1

17/08/2019

23:10

Bölüm 1

18/08/2019

03:15

Bölüm 1

 

 

Çarşamba, 07 Ağustos 2019 00:05

Digiturk’ten Tüm Üyelerine Bayram Müjdesi

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca film ve dizi kanallarını tüm üyelerine açıyor.

beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi gününden 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamına kadar devam edecek.

Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk dizi ve film kanallarını bayram tatili boyunca tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi günü başlayacak ve 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamınakadar devam edecek.

Digiturk, beIN SERIES kanallarında yayınlanan ‘Twilight Zone’, ‘Warrior’, ‘Jett’, ‘Suits’, ‘Pearson’, ‘BH90210’ gibi ses getiren dizileri ile tüm üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak.

Ödüllü yapımlar Digiturk üyelerini bekliyor

Bu sene 5 dalda Oscar adayı olup ‘En İyi Film’, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Özgün Senaryo’ dallarında altın heykelciğe ulaşan ‘Green Book’ (Yeşil Rehber), dinozorların adadan çıkıp tüm dünyaya yayılmasının önünü açan ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’ (Jurassic World: Yıkılmış Krallık) ve okyanusun derinliklerinden gelen dev köpekbalığına karşı Jason Statham’ın amansız mücadelesini konu alan ‘The Meg’ (Meg: Derinlerdeki Dehşet) yapımları da bu bayramda Digiturk üyelerini bekliyor.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanallarında en sevilen yapımlar sinemaseverlerle buluşacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.

Published in Televizyon