Dayan Yüreğim dizisinde kim kimdir?

Oca 11, 2017

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu ve altı aydır hazırlıkları sürdürülen Dayan Yüreğim için geri sayım başladı.

Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’in paylaştığı, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği Dayan Yüreğim’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Dayan Yüreğim, Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’in dışında Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak’tan oluşan kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekiyor. Çok yakında Fox’ta ekrana gelecek olan Dayan Yüreğim, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için hayatta kalma mücadelesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor.

Dayan Yüreğim'de kim kimdir?

Elvan: Ece Uslu, Fuat Kaya: Cansel Elçin, Seray: Nilay Deniz, Atıf Şanal: Berk Atan, Ekrem Şanal: Ege Aydan, İnci Şanal: Didem İnselel, Aysun Kaya: Bengi Öztürk, Selim: Brad Berke Bayrak, Remzi: Tuncer Salman, Gülsüm: Özlem Maden, Suzan: Fulya Ülvan, Meral: Elif Sönmez, Cengiz: Ferit Kaya, Senem: Meriç Şenlikoğlu, Asiye: Serap Matyaş, Yaman: Mehmet Aslan, Buse: Aydan Koptur, Tahir: Bülent Alkış