Beni Affet 1097. bölüm özeti

Oca 11, 2017

Başrollerini Gaye Turgut Evin, Saim Karakale, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı Star dizisi Beni Affet'ten yeni bölüm detayları geldi.

Beni Affet'in 13 Ocak 2017 Cuma günü saat 14.45'de yayınlanacak 1097. bölüm özeti şöyle:

Onur, yaptığı kötülüğü annesinin yüzüne vuracak mı?

Otelde işlerin doğru yapılmaması Yaman’ı deli eder. Feride’nin yardımıyla oteldeki bir kriz durumu atlatılırken, Yaman’ın sert tavırları Feride’nin tepkisini çeker. İkili arasında yaşanan ufak bir tartışma sonucu, Feride işi bırakma kararı alır. Osman ise Murat’a, Muammer’in kızıyla evlenmesi gerektiğini söyler. Murat’ın tepkisi ne olacaktır?

Sevgi ve Şahin’in mağdur olmasını engelleyen Onur, yaptığı kötülüğü annesinin yüzüne vurur. Köşeye sıkışan Firdevs, durumu idare etmeye çalışırken, Sevgi konuşulanları duyar. Mahir ve Kader arasında yaşanan her şey ortaya dökülür. Mahir’in Kader’e sunacağı bir seçenek Kader’i şoke eder.

Beni Affet'in oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Saim Karakale (Onur), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet 1096. bölüm özeti