Beni Affet 1096. bölüm özeti

Oca 09, 2017

Başrollerini Gaye Turgut Evin, Saim Karakale, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı Star dizisi Beni Affet'ten yeni bölüm detayları geldi.

Beni Affet'in 12 Ocak 2017 Perşembe günü saat 14.45'de yayınlanacak 1096. bölüm özeti şöyle:

Feride kızını hastanede görünce telaşlanır.

Kara kışta evlerinden olan Sevgi ve Şahin, Onur’dan yardım isterler. Umut ise olanlara çok öfkelidir. Kayacan ailesinin imdadına yetişen Onur, annesinin yaptıklarını öğrenir. Bahar’ı küçümseyen Harika ve Firdevs, Bahar’ın iyi niyetli ve kendinden emin tavırları karşısında sinir olurlar. Karısını geri kazanmaya çalışan Mahir, Kader’i konuşmaya zorlar. İkili arasında neler konuşulacaktır?

Feride’nin temiz kalbi ve dürüstlüğünden etkilenen Ahmet, onu ziyarete gelir. Feride’nin çalıştığı yeri de öğrenen Ahmet’in, Feride’yle ilgili aklında bir fikir vardır. Cüneyt, ateşlenen Güneş’i hastaneye getirir. Kızını hastanede gören Feride ise telaşlanır. Osman ise Muammer’in teklifini kabul etmeye karar verir.

Beni Affet'in oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Saim Karakale (Onur), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).