Beni Affet 1094. bölüm özeti

Oca 06, 2017

Başrollerini Gaye Turgut Evin, Saim Karakale, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı Star dizisi Beni Affet'ten yeni bölüm detayları geldi.

Beni Affet'in 10 Ocak 2017 Salı günü saat 14.45'de yayınlanacak 1094. bölüm özeti şöyle:

Harika’yı Bahar’ın yanında gören Onur şoke olur.

Yeni bir hayat kurarak, kızı için ayakta kalmaya çalışan Feride, Cüneyt’in karşısında güçlü durur. Feride yeni başladığı işine giderken, fenalaşan birine yardım ederek onu hastaneye götürür. Bu sırada Yaman, Feride’nin geçmişiyle ilgili önemli bir bilgi edinir. Sedat’la ortaklıklarından kalma borçlarını ödeyemeyen Osman, çare bulmaya çalışır. Kozanlar, her şeylerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Bahar ve Onur’u ayırmakta kararlı olan Firdevs, Bahar’ın ailesini evlerinden attırmak için harekete geçer. Bahar’ın karşısına çıkmak için bir tezgah kuran Harika, sözde ona yardım elini uzatır. Harika’yı Bahar’ın yanında gören Onur ise şoke olur. Ceylan’ın hala hamile olduğunu öğrenen Kader, bir kere daha beyninden vurulmuşa döner.

Beni Affet'in oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Saim Karakale (Onur), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet 1093. bölüm özeti